Šarvojimo salės Kaune
K.Petrausko g. 30, Kaunas
Dirbame 24 valandas per parą

KREMAVIMO PASLAUGOS

Kremavimas Lietuvoje vis labiau populiarėja. Žmonės pasirenka tokį velionio laidojimo būdą, kaip ekologiškesnį, estetiškesnį ir patogesnį. Kremavimui neprieštarauja ir bažnyčia.

Žmonės kremavimą renkasi dėl daugybės priežasčių: estetikos, noro, kad visa šeima būtų palaidota šeimos kapavietėje, galvodami apie kapavietės priežiūrą, vykdant velionio valią ir kt.

Urnos laidojimas yra paprastesnis būdas, nes jai nereikia daug vietos, urną galima laidoti specialiai tam skirtuose kolumbariumuose. Du kolumbariumai įrengti ir Kaune esančiose Petrašiūnų bei Romainių kapinėse.

Mūsų įmonė kremavimo paslaugas teikia jau ne vienerius metus. Pasirūpiname pagarbiomis ir iškilmingomis kremavimo paslaugomis. Mums svarbu, kad būtų išpildyta tiek velionio, tiek artimųjų valia ir norai, o visa procedūra vyktų jautriai ir pagarbiai. Mūsų rūpestis – gražiai išlydėti žmogų į Amžinybę, suteikiant geriausias paslaugas ir skiriant didžiausią dėmesį, nes tai – jo paskutinė kelionė.

Mums labai svarbu, kad nė akimirkos nesuabejotumėte ir pasirinktumėte Jums priimtiniausią atsisveikinimo su žmogumi, kuris Jums buvo brangus, būdą. Siūlome tai aptarti su mumis, mes padėsime Jums apsispręsti, atsakysime į rūpimus klausimus.

Laidojimo procesą su kremavimu galime suorganizuoti per  mažiau nei 24 valandas. Itin didelis urnų pasirinkimas. Konsultuojame.

Skambinkite bet kada! 8 650 68 220

Viskuo pasirūpinsime Jums sunkiu metu!

Platus urnų pasirinkimas:

Call Now ButtonSkambinti